wyszukiwarka

v

Oferty

Współpraca / Praca

A | A | A

W S P Ó Ł P R A C A :

Agent Nieruchomości

Poszukujemy agentów nieruchomości w miastach woj. śląskiego m.in.: Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Knurów, Bytom, Świętochłowice, Katowice i inne.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości
  • Negocjowanie warunków transakcji
  • Prezentowanie nieruchomości klientom
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. Średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy + samochód
  • Determinacja w realizacji celów
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Elastyczny, indywidualnie ustalony czas pracy – także jako praca dodatkowa
  • Reklamę pozyskanych ogłoszeń w systemie oraz portalach ogłoszeniowych.
  • Szkolenia dotyczące wykonywanej pracy
  • Osobom mniej doświadczonym - wsparcie  pośrednika z licencją
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • W biurze firmy: laptop, telefon, program do obsługi nieruchomości

Zapraszamy do przesyłania CV na adres: biuro@fun-kancelaria.pl

S T A Ł A   W S P Ó Ł P R A C A :

 Kliknij Logo i przejdź do Solid Partner

Solid Partner Consulting - Zabrze

Współpraca w zakresie obsługi Księgowo Finansowej naszego biura

Gorąco Polecamy !!!

  Kliknij Logo i przejdź do Elektro-Mont

Elektro-Mont Instalatorstwo Elektryczne - Zabrze

Współpraca  w zakresie obsługi technicznej naszego biura :

Instalacja Elektryczna, System Alarmowy, Sieć internetowa, TV, Nagłośnienie Audio

Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego

Przejdź do góry strony